Vega Tekstil İnş. San. Ve Tic. Ltd.Şti

15 yıldır tekstil sektöründe bulunan sektörün önde gelen kumaş boya firmalarından biridir.

Sürekli olarak büyüyen bir işletme olan Vega Tekstil bugün 180 çalışanı ile teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini esas alarak, bilinçli personel kadrosu ile düşük fiyatta kaliteli ürün üretimine ve yatırımlarına devam etmektedir.

Vega Tekstil, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun prosess en ekonomik çözümleri, en kısa sürede sunmak amacıyla dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu amaç doğrultusunda enerjiden ve zamandan tasarruf ederek fiyat indirimi uygulanması amacıyla sürekli olarak kendisini yenilemekte ve teknolojik olarak ürün yelpazesini her geçen gün genişletmekte ve yatırımlarını bu yönde yapmaktadır.

30.900 m² lik tesislerinde, 13.100 m² kapalı alanda günlük 20.000 - 25.000 kg aylık ortalama 700.000 - 800.000 kg kumaş boyama ve apre işlemleri yapılmaktadır. Vega Tekstil için kalite doğru ürün veya hizmeti, müşteriye doğru zamanda ve doğru fiyatla ulaştırmaktır. Yüksek kalite ve düşük maliyet ancak sistem sayesinde başarılabilir mantığıyla gerekli yapılanma sürecini başarıyla tamamlamış ve üretim sistemini kurmuştur.

Vega tekstil şu anda Büyükkarıştıran mevkiindeki bulunan ve her geçen gün büyüyen fabrikası ve Tekstilkent’te bulunan merkeziyle müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.