ÖRME

Tek plaka, çift plaka,tüp ve ringel örgü makinaları ile aylık 400.000 kg örme kumaş kapasitesine sahip olan fabrikamızda, her türlü düz, fantazi, geleneksel kumaş üretimini en üst kalite güvencesiyle üretmekteyiz.


BOYA


31.000 metrekare üzerine kurulu fabrikamızın 10.500 metrekare kapalı alanında 800 tonluk üretim kapasitesine sahip boyahanemizde en yüksek kaliteyi elde etmek için ayda 600 tonluk üretim yapılmaktadır. Pamuk, polyester, viskon, keten,modal, yün ve bunların karışımlarından yapılmış örgü kumaşların boyama işlemleri son teknoloji modern makinalarda gerçekleştirilir. Tüm boyama iş süreçleri uzman personelimiz tarafından her aşamada kontrol edilerek hatalı üretim ortadan kaldırırlır.


APRE - KURU BÖLÜM


Boyama işlemleri biten kumaşlar müşteri isteklerine uygun en, gramaj ve çekme değerlerine göre ayarlanmak için apre bölümüne gelir. Apre bölümündeki modern makinalar ile RAM, gergili kurutma, açıken ve tüp sanforlar, zımpara, şardon ve karbon fırça ile müşteri istekleri doğrultusunda işlemler uygulanır.